34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2024-06-19 GODZ. 17.00, CZYTOMANIACY - Dyskusyjny Klub Książki

CZYTOMANIACY - Dyskusyjny Klub Książki

 Zapraszamy młodzież na wyjątkowe spotkanie w Lubitece!

 Kiedy? 19 czerwca
O której? O godzinie 17:00
 Gdzie? Lubiteka

Serdecznie zapraszamy młodzież do wspólnej rozmowy na temat książek i nie tylko! ????✨ Spotkanie poprowadzi Mariola Widera, która zabierze nas w fascynującą podróż literacką. Tym razem porozmawiamy o książce "Co wyszeptał nam deszcz" autorstwa Joanny Balickiej.

Nie przegapcie tej okazji, aby podzielić się swoimi przemyśleniami, posłuchać innych i zanurzyć się w świecie literatury. Wstęp wolny!

Czekamy na Was! ❤️ #SpotkanieZKsiążką #Lubiteka #CoWyszeptałNamDeszcz #JoannaBalicka #DlaMłodzieży #WstępWolny

 

2024-06-19 GODZ. 16.30-18.45, WARSZTATY Z BEATĄ KOCIOŁEK

WARSZTATY Z BEATĄ KOCIOŁEK

???? Zapraszamy na Spotkanie z Trenerką Komunikacji Empatycznej! ????
Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie z Beatą Kociołek! ????????
???? Data: 19 czerwca 2024
???? Godzina: 16.30 - 18.45
???? Miejsce: Lubiteka, ul. Sportowa 3, Lubliniec
Kolejne spotkanie z naszą trenerką komunikacji empatycznej obejmie fascynujący temat o akceptacji: "Błędy czy doświadczenia? O to jest pytanie." ????????
Dowiedz się:
- Jak patrzeć, aby widzieć? ????
- Jak słuchać, aby usłyszeć? ????
- Jak przyjmować, aby akceptować siebie i innych? ????
Nie przegap tej okazji, by rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne i zrozumienie siebie oraz innych! ????
???? Zapisy i informacje SMS: 662 548 453
Dołącz do nas i odkryj, jak empatyczna komunikacja może zmienić Twoje życie! ????✨

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×