34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-05-27 GODZ. 18.00, LITERACKIE CZWARTKI W LUBITECE

LITERACKIE CZWARTKI W LUBITECE

Mama – jedno słowo, milion emocji i wzruszeń. Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt w roku. Ta okazja stała się inspiracją do tematu naszego kolejnego podcastu bibliotecznego. Zapraszamy na spotkanie online 27 maja o godzinie 18.00 z cyklu Literackie Czwartki w Lubitece pt. „MAMA W ROLI GŁÓWNEJ, czyli podcast o pełnych emocji książkach dla mam i o mamach”.

Ale to nie będzie audycja wyłącznie o macierzyństwie – będzie przede wszystkim o kobiecości. Zastanowimy się, jak literatura celebruje bycie mamą i dlaczego ważne jest, by zadbać o bycie sobą i zrobić to z czułością. Pomogą w tym dostępne w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu książki-otulacze, które wybrała Arletta Szymanek-Kopiec, prowadząca spotkanie.
 
zukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com /channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×