34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-05-22 GODZ. 11.00, JĘZYK*KSIĄŻKA*ZABAWA

JĘZYK*KSIĄŻKA*ZABAWA

WIAT BAJEK - JĘZYK*KSIĄŻKA*ZABAWA OCIEPLENIE KLIMATU. Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi? Co takiego możemy zrobić, żeby je ograniczyć. Szybko postępująca zmiana klimatu powoduje wzrost liczby niebezpiecznych zjawisk pogodowych na całym świecie. Nigdy wcześniej zmiany klimatu nie następowały jednak tak szybko jak teraz!

Zapraszamy na spotkanie,na którym czarna kotka Tola przekonuje swojego przyjaciela pieska Raskala, że zmiany klimatu następują jeśli nie będą szanować środowiska. Aby się, o tym przekonał zabiera go w podróż do Etiopii i Grenlandii.
Czy Raskal uwierzy w zmiany klimatyczne, dowiecie się na zajęciach z Panią Olą i Mariolą w sobotę 22 maja o godz. 11.00.
 
Szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×