34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-05-12 GODZ. 16.30, JAK POWSTAJE LÓD NA RZECE? - WARSZTATY TEATRALNE D

JAK POWSTAJE LÓD NA RZECE? - WARSZTATY TEATRALNE D

Gdzie szukać inspiracji?, Jak poprawić komunikację?, W jaki sposób rozpoznać potrzeby swoje i grupy? Czy przeszkody mogą być atutem?, Czy teatr może być narzędziem nauczyciela? MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. J. LOMPY W LUBLIŃCU wraz z EWĄ MALIK Nauczycielką języka polskiego, studentką Pedagogiki Teatru Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają NAUCZYCIELI, WYCHOWAWCÓW, PEDAGOGÓW, NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY do udziału w bezpłatnym projekcie „JAK POWSTAJE LÓD NA RZECE?”

4. BLOK:
* Wokół przedmiotu.
* Na czym polega praca koncepcyjna?
* W jaki sposób wykorzystać przedmiot, by stworzyć historię?
* W jaki sposób ćwiczyć pamięć i wyobraźnię?
12 maja (środa), godz. 16.30
 
Zapisy do 11 maja oraz szczegółowe informacje pod numerem 693 521 291, 34 356 28 27.

2021-05-12 GODZ. 18.00, SOBRIETY CLINIC CZYLI KLINIKA TRZEŹWOŚCI

SOBRIETY CLINIC CZYLI KLINIKA TRZEŹWOŚCI

"To prawda, rozumieliśmy się bez słów. Na trzeźwo, albo po pijaku. Kochaliśmy się... to znaczy tak mi się wydawało. To raczej ja go kochałam... ale przyszedł moment, że miałam już tego wszystkiego dosyć.

Jego wiecznych kłamstw i wymówek. Wtedy  obiecałam sobie, że to koniec.. albo, że to tylko kwestia czasu.. Wiedziałam, że nie ma już dla nas żadnych szans, szans na cokolwiek..."
Powyższy tekst  to fragment kolejnego monologu Kobiety uwikłanej w szpony nałogu.  "Bez słów" to nowy odcinek z cyklu " Sobriety clinic czyli klinika trzeźwości".  
Zapraszamy i czekamy na Państwa w najbliższą  środę, 12 maja o godzinie 18.00.
Prowadzenie Agnieszka Raj-Kubat

Jedno pewne, warto... szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×