34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-02-13 GODZINA 11.00, KRÓLOWA ŚNIEGU - TEATRZYK KUKIEŁKOWY

KRÓLOWA ŚNIEGU - TEATRZYK KUKIEŁKOWY

W ramach KULTURA W TWOIM DOMU zapraszamy WAS w niezapomnianą podróż w Krainę Królowej Śniegu z teatrzykiem kukiełkowym przygotowanym przez pracowników biblioteki .
 
13 lutego o godzinie 11.00.

Jest  to oparta na baśni Hansa Christiana Andersena historia dziewczynki Gerdy, która wyrusza w najważniejszą w swoim życiu podróż. Chce odnaleźć i uwolnić swojego przyjaciela Kaja, zafascynowanego potężną i tajemniczą Królową Śniegu.
Wszystko po to, aby w obliczu zła odkryć siłę miłości.
 
Szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec
oraz kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

 

od 2021-02-09 do 2021-02-14 , WALENTYNKOWY TYDZIEŃ W BIBLIOTECE

Brak zdjęcia

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych zapraszamy na WALENTYNKOWY TYDZIEŃ W BIBLIOTECE:

  • 9 luty o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne on-line BEZ WAS NIE MA NAS: WALENTYNKOWE PUZZLE, prowadzenie Ewelina Wajda. Dzień Świętego Walentego, to idealna okazja by obdarować upominkiem kogoś bliskiego;
  • 11 luty godz. 17.00 "KSIĄŻKI NA WALENTYNKI": Miłość w całej swej okazałości w filmiku z propozycjami książek przedstawi MARIOLA WIDERA;
  • 12-13 luty akcja czytelnicza „WALENTYNKOWA RANDKA Z KSIĄŻKĄ". Bez czytania recenzji, bez opisu, bez spojrzenia na okładkę, być może odkryjesz radość z czytania innego typu literatury. DROGI CZYTELNIKU DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!!!                                                                                                                                                                                                                      * W tych dniach również ciekawą atrakcją będzie "FOTOBUDKA MIŁOŚCI" , w której będziecie mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia.
  • 13 luty godz. 11.00 KULTURA W TWOIM DOMU - dla najmłodszych i nie tylko teatrzyk kukiełkowy on-line "KRÓLOWA ŚNIEGU" . Zabierzemy Was w podróż po lodowatych zakamarkach ludzkiego serca, które stopić potrafi jedynie prawdziwa miłość. Czasem miłość rozgrzewa serce tak bardzo, że stapia nawet największe przeszkody.
  • 12-14 luty "MIŁOŚĆ UNOSI SIĘ NAD LUBITEKĄ" - przygotowana niespodzianka dla zakochanych na Bulwarze Europejskim obok Biblioteki będzie idealnym miejscem do wyznania miłości i wykonania romantycznej fotografii;
 Zapraszamy na Facebooka, Instagrama, stronę internetową biblioteki do zapoznawania się z propozycjami książek o miłości. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×