34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-02-09 GODZINA 17.00, BEZ WAS NIE MA NAS - WALENTYNKOWE PUZZLE

BEZ WAS NIE MA NAS - WALENTYNKOWE PUZZLE

Wkrótce będziemy świętować Walentynki.
Walentynki są obchodzone już niemalże na całym świecie: w USA popularne są kartki walentynkowe, w Anglii – serca z wizerunkami Romea i Julii, w Japonii i w Niemczech – czekoladki „hand-made”. Zwyczaj obdarowywania własnoręcznie wykonanym upominkiem stał się szczególnie cenny.

 Z tej okazji we wtorek 9 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne on-line z cyklu BEZ WAS NIE MA NAS: WALENTYNKOWE PUZZLE

Święto zakochanych jest doskonałą okazją na wykonanie oryginalnego prezentu dla  osób bliskich sercu.

Wspólnie z Pani Eweliną Wajdą będziecie mogli wykonać własnoręcznie upominki dla ukochanej osoby. Będą to Walentynkowe puzzle ze zdjęciem dla osoby bliskiej Waszemu sercu z ozdobnym pudełeczkiem.

Przygotujcie sobie następujace materiały:

- fotografię ukochanej osoby lub obrazek z motywami walentynkowymi;

- nozyczki;

- klej w sztyfcie lub taśma dwustronna;

- kartka z bloku technicznego lub tektura falista A4;

- kartka A4 z nadrukiem np. serduszek lub innym;

- ołówek;

- linijka;

Linki do szablonów:

http://biblioteka.lubliniec.pl/user_files/attachments/235/pudelko.pdf

http://biblioteka.lubliniec.pl/user_files/attachments/235/puzzle-ramka.pdf

http://biblioteka.lubliniec.pl/user_files/attachments/235/puzzle-serce.pdf 

 

 

od 2021-02-09 do 2021-02-14 , WALENTYNKOWY TYDZIEŃ W BIBLIOTECE

Brak zdjęcia

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych zapraszamy na WALENTYNKOWY TYDZIEŃ W BIBLIOTECE:

  • 9 luty o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne on-line BEZ WAS NIE MA NAS: WALENTYNKOWE PUZZLE, prowadzenie Ewelina Wajda. Dzień Świętego Walentego, to idealna okazja by obdarować upominkiem kogoś bliskiego;
  • 11 luty godz. 17.00 "KSIĄŻKI NA WALENTYNKI": Miłość w całej swej okazałości w filmiku z propozycjami książek przedstawi MARIOLA WIDERA;
  • 12-13 luty akcja czytelnicza „WALENTYNKOWA RANDKA Z KSIĄŻKĄ". Bez czytania recenzji, bez opisu, bez spojrzenia na okładkę, być może odkryjesz radość z czytania innego typu literatury. DROGI CZYTELNIKU DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!!!                                                                                                                                                                                                                      * W tych dniach również ciekawą atrakcją będzie "FOTOBUDKA MIŁOŚCI" , w której będziecie mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia.
  • 13 luty godz. 11.00 KULTURA W TWOIM DOMU - dla najmłodszych i nie tylko teatrzyk kukiełkowy on-line "KRÓLOWA ŚNIEGU" . Zabierzemy Was w podróż po lodowatych zakamarkach ludzkiego serca, które stopić potrafi jedynie prawdziwa miłość. Czasem miłość rozgrzewa serce tak bardzo, że stapia nawet największe przeszkody.
  • 12-14 luty "MIŁOŚĆ UNOSI SIĘ NAD LUBITEKĄ" - przygotowana niespodzianka dla zakochanych na Bulwarze Europejskim obok Biblioteki będzie idealnym miejscem do wyznania miłości i wykonania romantycznej fotografii;
 Zapraszamy na Facebooka, Instagrama, stronę internetową biblioteki do zapoznawania się z propozycjami książek o miłości. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×