DZIECI Z POWIATU ODWIEDZAJĄ LUBITEKĘ

W miesiącu czerwcu Miejsko Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu odwiedziły dzieci z okolicznych placówek : Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kośmidrach i w Gwoździanach , ZSP Przedszkole Jeżowa, Publiczne Przedszkole nr 2 w Kluczborku, Zespół Szkół im. Św. E. Stein w Lublińcu.

Pani Asia zapoznała dzieci z księgozbiorem biblioteki i zasadami wypożyczania książek, czasopism oraz gier. Najmłodsi zwiedzili : czytelnię czasopism, pracownię komputerową, salę wielofunkcyjną. W Oddziale Dziecięcym zapoznały się z zasadami panującymi w bibliotece. Dzieciom został także przedstawiony teatrzyk Kamishibai, przedstawiający historyjki pt.: „Bajka o złotym jajku” oraz „Szukając Marudka”.
Przy pożegnaniu dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki wykonane przez panie bibliotekarki z Oddziału Dziecięcego.