DOTACJA MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO – 2021 DLA LUBLINIECKIEJ BIBLIOTEKI

Miło nam poinformować, że Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu otrzymała w 2021 roku dofinansowanie do zakupu nowości wydawniczych na kwotę 17 500,00 zł. Środki finansowe otrzymano w ramach „Dofinansowania ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” . Celem Priorytetu jest poprawa oferty bibliotek publicznych, na zakup i zdalny dostęp do nowości czytelniczych.

„Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”