NADMORSKI PEJZAŻ: MIEJSKI PROJEKT STREETWORKINGOWY - LUBLINIEC MIASTO DOBRYCH EMOCJI

Dnia 19.07 na lublinieckim rynku odbyły się zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Mariolę, przy wsparciu pani Oli w ramach Miejski Projekt Streetworkingowy - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Tematem przewodnim spotkania był "Nadmorski pejzaż".

Nasze warsztaty cieszyły się popularnością, mimo niepewnej momentami pogody. Dzieci z pomocą farb tworzyły piękne i unikatowe obrazy, które następnie ozdabiały muszelkami i wycinanymi z papieru palmami. Część naszych młodych, lublinieckich artystów postanowiła przekazać nam swoje dzieła - można je zobaczyć w Lubitece - Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Sportowej 3. Zapraszamy!!!