KLUB MANGI I ANIME „IKIGAI”

21 lipca po raz kolejny spotkał się Klub Mangi i Anime „IKIGAI”, działający w naszej Bibliotece. Tym razem tematem spotkania były demony, występujące w japońskim folklorze. Dowiedzieliśmy się, kim są bakemono i mononoke. Omówiliśmy rodzaje yūrei i różnice pomiędzy wyobrażeniem Boga a japońskich kami.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 02.08 o 16.30. Gościem specjalnym będzie Martyna „Gumiś” Kopacz, która opowie o cosplay’u. Jak przygotować się do szycia stroju? Skąd zamawiać materiały? Jak zadbać o perukę? Nasz Gość opowie również o tym, jak przygotować się do sesji fotograficznej, zdradzi techniki makijażu i obróbki zdjęć. Widzimy się już 02.08 w LUBITECE.

Galeria